trindir.net
beylikduzu escort
sikis
porno
escort pendik
escort antalya
real life cam hd porn movies
sisli escort mecidiyekoy escort kadikoy escort beylikduzu escort alanya escort atakoy escort
gaziantep escort
gaziantep escort
erotik film izle Rus escort gaziantep rus escort
casino siteleri en iyi casino siteleri bahiscom
deneme bonusu
lara escortlar
superbetin
betsat
bonus veren siteler
Bonus Veren Bahis Siteleri - bahiscikiz.com
casino siteleri anadolucasino cevrimsiz bonus
DOCENTE LATTES E-MAIL
Adriana Pelegrini dos Santos Pereira http://lattes.cnpq.br/1217292361593863  adrianapelegrini@famerp.br;
Agnes Cristina Fett Conte http://lattes.cnpq.br/0277933807046790  genetica@famerp.br
Alba Regina de Abreu Lima http://lattes.cnpq.br/0802737766517359  alba.lima@famerp.br;
Ana Maria da Silveira Rodrigues http://lattes.cnpq.br/0018656482711959  anasilveira@famerp.br;
Ana Maria Neves Finochio Sabino http://lattes.cnpq.br/8709847877826445  anasabino@famerp.br;
Angela Silveira Gagliardo Calil http://lattes.cnpq.br/4769424683484614  angela@famerp.br;
Beatriz Barco Tavares Jontaz Irigoyen http://lattes.cnpq.br/7729860618530583  bbarco@famerp.br;
Carlos Eugênio Cavasini http://lattes.cnpq.br/7958919238775918  cecavasini@famerp.br;
Célia Alves de Souza http://lattes.cnpq.br/1355950316468459 ca.souza1968@hotmail.com;
Celia Souza Araujo http://lattes.cnpq.br/3860165402656783  celiasouza@famerp.br;
Cinara de Cassia Brandão http://lattes.cnpq.br/3494603328574046  cinara.brandao@famerp.br;
Cláudia Eli Gazetta http://lattes.cnpq.br/6786693660319589  claudiaeli@famerp.br;
Clea Dometilde S. Rodrigues http://lattes.cnpq.br/3012346880869433 clearodrigues@gmail.com
Cleuzenir  Toschi Gomes http://lattes.cnpq.br/5053676801011681  cleuzenir@famerp.br;
Dalva Maria Silveira Roland http://lattes.cnpq.br/4722455644955903 dalva@famerp.br
Daise Lais Machado Ferreira http://lattes.cnpq.br/1909999472354614  dlais@famerp.br
Daniele Alcalá Pompeo http://lattes.cnpq.br/4860593259310768  daniele.pompeo@famerp.br;
Débora Aparecida Pires de Campos Zuccari http://lattes.cnpq.br/3299100010535257  debora.zuccari@famerp.br;
Denise Beretta http://lattes.cnpq.br/5997982133527857 denise@famerp.br;
Dóris Silvia Barbosa de Souza http://lattes.cnpq.br/2553261136357579  doris@famerp.br;
Doroteia Rossi da Silva Souza http://lattes.cnpq.br/3955257093624671  doroteia@famerp.br;
Elmari de Oliveira http://lattes.cnpq.br/1104054198694147 elmari@famerp.br;
Elza Maria Castilho http://lattes.cnpq.br/0002808389566029  ecastilho@famerp.br;
Eny Maria Goloni Bertollo http://lattes.cnpq.br/9176636696202692  eny.goloni@famerp.br;
Erika Cristina Pavarino http://lattes.cnpq.br/0612014399350447  erika@famerp.br;
Gislaine Buzzini Fernandes http://lattes.cnpq.br/3596382110840718  gislainebfernandes@famerp.br;
Jane Lopes Bonilha http://lattes.cnpq.br/7492782019607468 janebonilha@famerp.br;
Josimerci Ittavo Lamana Faria http://lattes.cnpq.br/1004068250735373  josifaria@famerp.br;
Kátia Jaira Galisteu http://lattes.cnpq.br/1963611114085288 katia@famerp.br
Ligia Marcia Contrin http://lattes.cnpq.br/7713238759550583  ligiacontrin@famerp.br;
Lilian Castiglioni http://lattes.cnpq.br/5140637509317043  lilian.castiglioni@famerp.br;
Lúcia Marinilza Beccaria http://lattes.cnpq.br/9454722257798034  lucia@famerp.br;
Luiz Carlos de Mattos http://lattes.cnpq.br/1355463443978857  luiz.demattos@edu.famerp.br
Margarete Ártico Baptista http://lattes.cnpq.br/3088057524962122  marticobaptista@famerp.br;
Margarete Teresa Gottardo de Almeida http://lattes.cnpq.br/3923271573528465  margarete@famerp.br;
Maria Claudia Parro http://lattes.cnpq.br/6090977724483059 maria.parro@famerp.br;
Maria da Graça Girade Souza http://lattes.cnpq.br/5555797024227208  m.graca@famerp.br;
Maria de Lourdes Sperli Geraldes Santos http://lattes.cnpq.br/6644111325153781  mariadelourdes@famerp.br;
Maria Helena Pinto http://lattes.cnpq.br/9916303280470040  mariahelena@famerp.br
Maria Jaqueline Coelho Pinto http://lattes.cnpq.br/4505097839181107  psijaqueline@famerp.br;
Maria Rita Rodrigues Vieira http://lattes.cnpq.br/4080527590785055 mariarita@famerp.br
Marilene Rocha dos Santos http://lattes.cnpq.br/3708613251847995  marilene@famerp.br;
Marlene Esteves http://lattes.cnpq.br/9767057579729550  marlene@famerp.br;
Marli de Carvalho Jericó http://lattes.cnpq.br/0303502561696820  marli@famerp.br;
Nádia Antônia Aparecida Poletti http://lattes.cnpq.br/2301850591681788  nadia@famerp.br;
Natália Sperli Geraldes Marin dos Santos Sasaki http://lattes.cnpq.br/0736728404928048 natalia.sasaki@edu.famerp.br;
Nicolau Elias Heluy Neto http://lattes.cnpq.br/4855068740343108  nehn@famerp.br;
Orfa Yineth Galvis Alonso http://lattes.cnpq.br/6842919338664788  orfa@famerp.br;
Randolfo Santos Junior http://lattes.cnpq.br/6577785031007806  randolfo.junior@famerp.br;
Rita de Cássia Helu Mendonça Ribeiro http://lattes.cnpq.br/3382026798255936  ritadecassia@famerp.br;
Rosana de Gásperi Pagliuso http://lattes.cnpq.br/0510692755606815  rosanagp@famerp.br;
Rosemeire Aparecida Milhim Cordova http://lattes.cnpq.br/9876503649249970  rosecordova@famerp.br;
Silvana da Silva Cardoso http://lattes.cnpq.br/3285503476774012  silvana.cardoso@famerp.br;
Silvia Maria Albertini http://lattes.cnpq.br/6194290967792852  silviaalbertini@famerp.br;
Solange Correa Garcia Pires D’Ávila http://lattes.cnpq.br/6515445495148797  spdpatho@famerp.br;
Solange Diná Facundim http://lattes.cnpq.br/4579473840759095 solangedina@famerp.br;
Sônia Aparecida da Cruz de Oliveira http://lattes.cnpq.br/1215177743318468  soniaoliveira@famerp.br;
Thais Santana Gastardelo Bizotto http://lattes.cnpq.br/2055842801153417  thais.bizotto@famerp.br;
Vania Belintani Piatto http://lattes.cnpq.br/6230313733288708  vania.piatto@famerp.br;
Vânia Del Arco Paschoal http://lattes.cnpq.br/0591361982921620  vania@famerp.br;
Vânia Zaqueu Brandão http://lattes.cnpq.br/4424566028851160  vaniazaqueu@famerp.br;
Viviane Decicera Colombo Oliveira http://lattes.cnpq.br/5864622090727626  viviane@famerp.br;
Zaida Aurora Sperli Geraldes Soler http://lattes.cnpq.br/5490069125180541  zaida@famerp.br;
Referência: PORTARIA 31 – 11.06.2021